Purseenpoistoupotin 90° 25
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Erityinen leikkuugeometria, joka tuottaa ohuita lastuja. Lastut johdetaan vinon porareiän kautta ulos varren suuntaan.
Käyttötiedot
N
33
P
28
P
17
M
7
Tekniset tiedot
| Kiinnitys | Sylinterimäinen varsi, h9 |
|---|---|
| Kartioupottimen kärkikulma | 90 astetta |
| Tuotetyyppi | Porras- ja kartioavarrin |
| Leikkausmateriaali | HSS |
| Materiaalille (värirengas) | Ilman |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Pään ⌀ | 30 mm |
| Reikä-⌀:lle | 20 - 25 mm |
| Kokonaispituus l | 95 mm |
| Varren halkaisija ds | 15 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G15006525 |
|---|---|
| EAN | 4045197085405 |