Takapinnan upotusterä 180° 48 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Yhdellä leikkuusärmällä (z = 1).
Huomautus
Mitta e = ohjelmoitu mitta (tieto sivureunassa).
Huomautus
GARANT-momenttiruuvitaltta TQ nro 211750 koko 3,0 käytetään terän nro 674252 koko 15IP kanssa.
Rakenne
Yhdellä terällä (z = 1).
Huomautus
Mitta e = ohjelmoitu mitta (tieto sivureunassa).
Tekniset tiedot
| Varren malli | Pillin lovi |
|---|---|
| Upotuskulma | 180 |
| Tuotetyyppi | Upotin |
| Työkalunvaihto | PowerCard |
| Varren halkaisija ds h6 | 32 mm |
| Kokonaispituus ltot | 223 mm |
| Sopivat kääntöterät | 260150 |
| Kokonaispituus | 223 mm |
| Upotuksen ⌀ d | 48 mm |
| Vaihtopalan ruuvi | 219844 (15IP; 3,0 Nm) |
| Ulkonemispituus l1 | 163 mm |
| Minimihalkaisija dmin | 33 mm |
| Laipan halkaisija d1 | 40 mm |
| Upotuksen ⌀ d | 48 mm |
| L3 | 135 mm |
| Ohjelmointimitta | 8.05 mm |
| Terien lukumäärä z | 1 |
| L2 | 143 mm |
| Kokonaispituus l | 223 mm |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Upotuskulma | 180 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G21718048 |
|---|---|
| EAN | 4045197281319 |