Takataso-upotusterä 180° 53 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Yhdellä leikkuusärmällä (z = 1).
Huomautus
Mitta e = ohjelmoitu mitta (tieto sivureunassa).
Huomautus
GARANT-momenttiruuvimeisseli TQ nro 211750 koko 5,5 käytetään terän nro 674252 koko 20IP kanssa.
Rakenne
Yhdellä teräsärmällä (z = 1).
Huomautus
Mitta e = ohjelmoitu mitta (tieto sivureunassa).
Tekniset tiedot
| Varren malli | Pillin lovi |
|---|---|
| Upotuskulma | 180 |
| Tuotetyyppi | Upotin |
| Työkalunvaihto | PowerCard |
| Varren halkaisija ds h6 | 40 mm |
| Kokonaispituus ltot | 210 mm |
| Sopivat kääntöterät | 260158 |
| Kokonaispituus | 210 mm |
| Upotuksen ⌀ d | 53 mm |
| Ulkonemispituus l1 | 140 mm |
| Minimihalkaisija dmin | 36 mm |
| Upotuksen ⌀ d | 53 mm |
| L3 | 110 mm |
| Ohjelmointimitta | 9.05 mm |
| Terien lukumäärä z | 1 |
| Varren malli | Weldon |
| Kokonaispituus l | 210 mm |
| Sisäinen jäähdytys | ja |
| Upotuskulma | 180 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G21718053 |
|---|---|
| EAN | 4045197465719 |