Takataso-upotusterä 180° 18 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Yhdellä leikkuusärmällä (z = 1).
Huomautus
Mitta e = ohjelmoitu mitta (tieto sivureunassa).
Rakenne
Ilman sisäistä jäähdytystä.
Huomautus
GARANT-momenttiruuvimeisseliä TQ nro 211750 koko 1,2 käytetään terän nro 674252 koko 8IP kanssa.
Rakenne
Yhdellä teräsärmällä (z = 1).
Huomautus
Mitta e = ohjelmoitu mitta (tieto sivureunassa).
Tekniset tiedot
| Varren malli | Pillin lovi |
|---|---|
| Upotuskulma | 180 |
| Tuotetyyppi | Upotin |
| Työkalunvaihto | PowerCard |
| Varren halkaisija ds h6 | 20 mm |
| Kokonaispituus ltot | 112 mm |
| Sopivat kääntöterät | 260142 |
| Kokonaispituus | 112 mm |
| Upotuksen ⌀ d | 18 mm |
| Vaihtopalan ruuvi | 219795 1 (8IP; 1,2 Nm) |
| Ulkonemispituus l1 | 62 mm |
| Minimihalkaisija dmin | 10.5 mm |
| Laipan halkaisija d1 | 25 mm |
| Upotuksen ⌀ d | 18 mm |
| L3 | 40 mm |
| Ohjelmointimitta | 4.05 mm |
| Terien lukumäärä z | 1 |
| L2 | 47 mm |
| Varren malli | Pillin lovi |
| Kokonaispituus l | 112 mm |
| Upotuskulma | 180 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G21718018 |
|---|---|
| EAN | 4045197196903 |