Tasoupotin 180° Weldon-varsi 16 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
DIN 974-1 tyyppi 1 (DIN-kuusiokoloruuveille).
Huomautus
Suositelluissa kääntöteräpaloissa kulmasäde on 0,4 mm. Jos käytetään paloja, joissa on muu kulmasäde, mittaa dmin ei saavuteta (katso taulukko)!
Huomautus
GARANT-momenttiruuvimeisseli TQ nro 211750 koko 1,2 käytetään terän nro 674252 koko 8IP kanssa.
Normi
DIN 974-1 tyyppi 1 (DIN-kuusiokoloruuville).
Huomautus
Suositelluissa vaihtoterälaatoissa kulmasäde on 0,4 mm. Jos käytetään laatoja, joissa on muu kulmasäde, mittaa dmin (katso taulukko) ei saavuteta!
Tekniset tiedot
| Varren malli | Weldon-varsi |
|---|---|
| Upotuskulma | 180 astetta |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Tuotetyyppi | Upotin |
| Usp1 | Weldon-varrella |
| Työkalunvaihto | PowerCard |
| Varren halkaisija ds h6 | 12 mm |
| Kokonaispituus ltot | 92 mm |
| Sopivat kääntöterät | 260142 |
| Kokonaispituus | 92 mm; 92 mm; 92 mm |
| Upotuksen ⌀ d | 16 mm |
| Terien lukumäärä z | 2 |
| Vaihtopalan ruuvi | 219795 1 (8IP; 1,2 Nm) |
| Ulkonemispituus l1 | 30 mm |
| Minimihalkaisija dmin | 5 mm |
| Porausyvyys | 48 mm |
| Varren malli | Weldon-varsi |
| Kokonaispituus l | 92 mm |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Kokonaispituus l | 92 mm |
| Upotuskulma | 180 astetta |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G21716016 |
|---|---|
| EAN | 4045197552501 |