Kartioupotin 100° pinnoittamaton
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Käyttötiedot
S
5
S
6
N
5
N
5
Tekniset tiedot
| Materiaalille (värirengas) | vaaleanpunainen |
|---|---|
| Pinnoite | pinnoittamaton |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Kiinnitys | Sylinterivarsi |
| Kartioupottimen kärkikulma | 100 astetta |
| Tuotetyyppi | Porras- ja kartioupotin |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Normi | Työpajanormi |
| Halkaisija ⌀ | 16.5 mm |
| Varren toleranssi | h9 |
| Terien lukumäärä z | 5 |
| Pienin upotushalkaisija ⌀ rei’ille alkaen | 4.5 mm |
| Varren halkaisija ds | 10 mm |
| Kokonaispituus l | 58 mm |
| Syöttö f Inconelaeissa | 0.07 mm/kier |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 150025 |
|---|---|
| EAN | 4045197543059 |