Kartioupotin 100° pinnoittamaton
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Yksinkertainen ja tärinätön upotus ja jäysteenpoisto.
Lastutilat hiottu yhdestä kiinteästä kappaleesta.
Käyttötiedot
N
70
N
33
P
28
P
27
P
27
Tekniset tiedot
| Materiaalille (värirengas) | Ilman |
|---|---|
| Pinnoite | pinnoittamaton |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Kiinnitys | Sylinterivarsi, h9 |
| Kartioupottimen kärkikulma | 100 astetta |
| Tuotetyyppi | Porras- ja kartioupotin |
| Leikkausmateriaali | HSS |
| Normi | konepajanormi |
| Halkaisija ⌀ | 20.5 mm |
| Syöttö f teräksessä < 500 n/mm2 | 0.16 mm/kierros |
| Terien lukumäärä z | 3 |
| Pienin upotushalkaisija ⌀ rei’ille alkaen | 4 mm |
| Varren halkaisija ds | 10 mm |
| Kokonaispituus l | 62 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 150023 |
|---|---|
| EAN | 4045197959591 |