Kartioupotus, yksiteräinen 90° pinnoittamaton
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Aksiaali-radiaalisti vapautettu kartiomainen vaippa tärinättömään särmänmurtoon ja upotukseen. Tämä antaa upotukselle korkean pinnanlaadun. Suuret lastutilat erittäin hyvään lastunpoistoon. Lastupinnan ongelmaton uudelleenhionta.
Käyttötiedot
N
33
P
28
P
27
M
7
Tekniset tiedot
| Materiaalille (värirengas) | Ilman |
|---|---|
| Pinnoite | pinnoittamaton |
| Kiinnitys | Sylinterivarsi h9:llä |
| Kartioupottimen kärkikulma | 90 astetta |
| Tuotetyyppi | Porras- ja kartioupotin |
| Leikkausmateriaali | HSS |
| Halkaisija ⌀ | 12.5 mm |
| Terien lukumäärä z | 1 |
| Pienin upotushalkaisija ⌀ rei’ille alkaen | 1.5 mm |
| Varren halkaisija ds | 8 mm |
| Kokonaispituus l | 50 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 150050 |
|---|---|
| EAN | 4045197085306 |