SpotDrill90° 3 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- ScandiTools
- Tuotenumero
- SCA3000300051060
- Varastotilanne
Tuotekuvaus
SpotDrill (300–301–310–311) on tehokas kaksileikkuinen NC-poranterä, joka on suunniteltu toimimaan käytännössä kaikkien materiaalien kanssa. Sitä on saatavana kahtena vakiokärkikulmana: 90° ja 120°, ja se voidaan toimittaa sekä pinnoittamattomana että pinnoitettuna tarpeidesi ja mieltymystesi mukaan. Tarjoamme mahdollisuuden valmistaa myös muita variantteja ja mittoja, jotta voimme täyttää yksilölliset vaatimuksesi. Meillä muokatut työkalut eivät ole erikoistyökaluja – teemme oikean työkalun hankkimisesta tuotantoosi helppoa. Ota rohkeasti yhteyttä, niin löydämme täydellisen ratkaisun, joka vastaa tarkkoja tarpeitasi.Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | NC-poranterä |
|---|---|
| Tekniikka | SpotDrill (300–301–310–311) on tehokas kaksileikkuinen NC-poranterä, joka on suunniteltu toimimaan käytännössä kaikkien materiaalien kanssa. Sitä on saatavana kahtena vakiokärkikulmana: 90° ja 120°, ja se voidaan toimittaa sekä pinnoittamattomana että pinnoitettuna tarpeidesi ja mieltymystesi mukaan. Tarjoamme mahdollisuuden valmistaa myös muita variantteja ja mittoja, jotta voimme täyttää yksilölliset vaatimuksesi. Meillä muokatut työkalut eivät ole erikoistyökaluja – teemme oikean työkalun hankkimisesta tuotantoosi helppoa. Ota rohkeasti yhteyttä, niin löydämme täydellisen ratkaisun, joka vastaa tarkkoja tarpeitasi. |
| Nimellinen ⌀ dc | 3 mm |
| Kokonaispituus l | 51 mm |
| Leikkuupituus lc | 6 mm |
| Terien lukumäärä | 2 |
| Kärkikulma | 90 grad |
| Varsi | Sylinterimäinen |
| Kärkikulma | 90 astetta |
| Pinnoite | Pinnoittamaton |
| Pinnoite | Obelagd |
| Terien lukumäärä z | 2 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | SCA3000300051060 |
|---|---|
| Valmistajan tuotenumero | 300.0300.051.060 |