Pidike BT 50 Hw63
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Pidike BT 50Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | HW-ura |
|---|---|
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Kartio | BT 50 |
| Muoto | ADB |
| Ulkoinen ⌀ | 63 mm |
| A-mitta (pituus) | 75 mm |
| Liitäntä | HW63 |
| Pituus l | 37 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G237656HW63 |
|---|---|
| EAN | 4045197677433 |