Tunit LH Reamer TSR 4020C 12,03 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- ScandiTools
- Tuotenumero
- SCA8001203151440
- Varastotilanne
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kalvain, kovametalli |
|---|---|
| Nimellinen ⌀ dc | 12,03 mm |
| Varren halkaisija ds | 12 mm |
| Kokonaispituus l | 151 mm |
| Leikkuupituus lc | 44 mm |
| Terien lukumäärä | 6 |
| Kierrekulma | 7 grad |
| Varsi | Sylinterimäinen |
| Toleranssi | H7 |
| Toleranssi | H7 |
| Pinnoite | Pinnoittamaton |
| Pinnoite | Obelagd |
| Terien lukumäärä z | 6 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | SCA8001203151440 |
|---|---|
| Valmistajan tuotenumero | 800.1203.151.440 |