Tunit LH Reamer TSR 4020C 2,05 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- ScandiTools
- Tuotenumero
- SCA8000205049110
- Varastotilanne
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kalvain, kovametalli |
|---|---|
| Nimellinen ⌀ dc | 2,05 mm |
| Varren halkaisija ds | 2 mm |
| Kokonaispituus l | 49 mm |
| Leikkuupituus lc | 11 mm |
| Terien lukumäärä | 4 |
| Kierrekulma | 7 grad |
| Varsi | Sylinterimäinen |
| Toleranssi | H7 |
| Toleranssi | H7 |
| Pinnoite | Pinnoittamaton |
| Pinnoite | Obelagd |
| Terien lukumäärä z | 4 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | SCA8000205049110 |
|---|---|
| Valmistajan tuotenumero | 800.0205.049.110 |