Porauspuomi 30,8 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Käyttötiedot
Esiporattujen tai valettujen reikien avarrukseen nimellis-⌀:aan yhdessä epäkeskokiinnitysholkkien nro40236679402a kanssa.
Vakio ISO-kääntöteräpalat CC..0602.
Huomautus
Avarrettavan ⌀:n ei saa olla pienempi kuin ⌀ dmin.
Tekniset tiedot
| Varren malli | DIN 1835 A |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtopalaporat |
| Sisäinen jäähdytys | ja |
| Säätöalue eksentrikiristysholkilla | 30.5 - 31.3 mm |
| Sopiva eksenterihylsyn koko nro 236679 | 25 |
| Varren halkaisija ds h6 | 25 mm |
| Kokonaispituus ltot | 195 mm |
| Sopivat kääntöterät | 260142 HB725 |
| Nimellis⌀ d | 30,8 |
| Minimihalkaisija dmin | 29 mm |
| Kärkikulma | 180 astetta |
| Terien lukumäärä z | 1 |
| Ulkonemispituus l1 | 44 mm |
| Porausyvyys | 2,7 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G23667730,8 |
|---|---|
| EAN | 4045197769336 |