Koneellinen kierremuovaustappi ilman voitelu-uria 6HX TiN M4
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
DIN 2174 (≈ DIN 371 ≤ M10; ≈ DIN 376 ≥ M12).
Innovatiivinen monikulmiomuoto mahdollistaa laajat käyttöalueet.
Monitoiminen kerrosrakenne saavuttaa maksimaalisen käyttöiän myös lujissa materiaaleissa.
Käyttötiedot
P
32
P
27
P
22
P
17
M
12
M
7
N
22
Tekniset tiedot
| Materiaalille (värirengas) | sininen |
|---|---|
| Pinnoite | TiN |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Kiinnitys | Sylinterivarsi, h9 |
| Käyttö reikätuypin mukaan | Umpireikiin ja läpireikiin |
| Lastuamissuunta | Oikea |
| Kierrestandardi | DIN 13 |
| Kierretyyppi | M |
| Kylkikulma | 60 astetta |
| Nousuvaihe | C - 3 |
| Tuotetyyppi | Rullakierretappi |
| Leikkausmateriaali | HSS E PM |
| Normi | DIN 2174 |
| Toleranssiluokka | ISO 2X 6HX |
| Kierteen ⌀ | 4 mm |
| Kierteen nousu | 0.7 mm |
| Terien lukumäärä z | 4 |
| Lastu-urien lukumäärä | 4 |
| Viistekulma | 9 astetta |
| Varren halkaisija ds | 4.5 mm |
| Varren neliö □ | 3.4 mm |
| Kokonaispituus l | 63 mm |
| Ydinreiän halkaisijan ohjearvo | 3,7 mm |
| Toleranssiluokka | ISO 2X 6HX |
| Kierresyvyys | 6 mm |
| Kierrekoko | M4 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G139115M4 |
|---|---|
| EAN | 4045197508546 |