Kierteenleikkaustyökalusarja lastua työntävillä kierretapeilla M3–12 M3-12
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tukeva peltikotelo kantokahvalla ja 2 epäkeskosalvalla. Työkalut on suojattu kuljetuksen ajaksi vaahtomuovisisäkkeessä ja sijoitettu selkeästi niin, että niihin pääsee helposti käsiksi. Kun kansi avataan, kierretapit nousevat automaattisesti esiin. Yksityiskohtainen kuvaus löytyy kunkin tuotteen kohdalta.
Sisältö, taulukon mukainen käyttö
kukin 3 lastuavaa kierretappia nro 1314500: koko M3; M4; M5; M6; M8; M10; M12
kukin 1 kierrepakka nro 140300: koko M3; M4; M5; M6; M8; M10; M12
kukin 1 kierrepora nro 114150: koko 2,5; 3,3; 4,2; 5; 6,8; 8,5; 10,2
kukin 1 säädettävä tappiväännin nro 148410: koko 1; 2
1 räikällä varustettu työkalupidin nro 148701: koko 85
kukin 1 kierrepakan pidin nro 149310: koko 20×5; 20×7; 25×9; 30×11; 38×14
1 kierremitta nro 477000: koko M/W
1 ruuvimeisseli nro 664300: koko 3× 60
Rakenne
Tukeva peltikotelo, jossa kantokahva ja 2 epäkeskosalpaa. Työkalut on suojattu kuljetusta varten vaahtomuovisisäkkeessä ja sijoitettu selkeästi niin, että niihin pääsee helposti käsiksi. Kun kansi avataan, kierretapit nousevat automaattisesti ylös. Yksityiskohtainen kuvaus löytyy kunkin yksittäisen tuotteen kohdalta.
Tekniset tiedot
| Kierretyyppi | M |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kierrepakka |
| Kylkikulma | 60 astetta |
| Metriselle kierteelle | M3–12 |
| Leveys | 223 mm |
| Pituus | 420 mm |
| Korkeus | 55 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G145314M3-12 |
|---|---|
| EAN | 4067263118367 |