kierrepakat 55x16 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Irrotettavat teräskahvat. Viidellä ruuvilla kierrepakan lukitukseen.
Kokoon 65×25 asti painevalettua sinkkivalua, koosta 75×20 alkaen terästä.
Käyttötiedot
Suljettujen ja uritettujen kierrepakkojen suoraan kiinnitykseen standardin EN 22568 mukaisesti.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | kierrepakat |
|---|---|
| Normi | EN 22568 |
| Kierrepakan-⌀:lle | 55 mm |
| Kiinnitysruuvien lukumäärä | 5 |
| Kokonaispituus | 495 mm |
| Korkeus | 16 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G14931055X16 |
|---|---|
| EAN | 4062406219840 |