Kierrepakat 38x10 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Irrotettavat teräskahvat. Viisi ruuvia kierrepakan lukitsemiseen.
Kokoon 65×25 asti painevalettua sinkkiä, koosta 75×20 alkaen terästä.
Käyttötiedot
Suljettujen ja halkaistujen kierrepakkojen suoraan kiinnitykseen standardin EN 22568 mukaisesti.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | kierrepakat |
|---|---|
| Normi | EN 22568 |
| Kierrepakan-⌀:lle | 38 mm |
| Kiinnitysruuvien lukumäärä | 5 |
| Kokonaispituus | 310 mm |
| Korkeus | 10 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G14931038X10 |
|---|---|
| EAN | 4062406219789 |