Kierteitysterät TTR42M-005 TH10 TTR42M-005 TH10
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6809373
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Threading Regular Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Vaihtoteräpalat | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Valurauta | Kovat materiaalit | Alumiini / Ei-rautametallit | Superseokset / titaani | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | TH10 |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.002" |
| Teräpalan paksuus (S) | 0.126" |
| Kierteen nousun maksimi (TPX) | 3 mm |
| Kierteitä tuumalla, enimmäismäärä (TPIX) | 8 kierrettä |
| Pakkauspaino | 0.1389 |
| Tuotetyyppi | Kierteitysterät |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Materiaalille (värirengas) | punainen |
| Laatu/tyyppi | TH10 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6809373 |
|---|---|
| EAN | 4543885093737 |
| Valmistajan tuotenumero | 6809373 |