TCT18FR-60A-010 SH725 TCT18R-60N-010 AH725
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6740384
- Varastotilanne
- 35kpl Varastossa
Tuotekuvaus
Merkinnässä mukana oleva "F" tarkoittaa terävää särmää.Tekniset tiedot
| Yksikkö | I |
|---|---|
| Sovellus | | Vaihtoterä | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Teräs | Ruostumaton teräs | Valurauta | Kovat materiaalit | Alumiini / ei-rautametallit | Superseokset / titaani | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | AH725 |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.004" |
| Kierteen nousun maksimi (TPX) | 3 mm |
| Kierteen nousun vähimmäisarvo (TPN) | 0.8 mm |
| Pakkauspaino | 0.1102 |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Materiaalille (värirengas) | vihreä |
| Pinnoite | TiAlN |
| Laatu/tyyppi | AH725 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6740384 |
|---|---|
| EAN | 4543885767638 |
| Valmistajan tuotenumero | 6740384 |