Täysprofiiliterä 60° ulkopuolinen oikea HBX820 2 mm
!
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Täysprofiiliterä 60° ulkopuolinen oikea HBX820Käyttötiedot
N
150
N
220
P
130
P
130
P
110
H
35
P
85
P
75
M
85
M
85
S
40
N
130
K
110
Tekniset tiedot
| Vaihtoteräpalakoko l | 16 mm |
|---|---|
| Toleranssiluokka | DIN 13 6H |
| Laatu/tyyppi | HBX820 |
| Kierretyyppi | M; MF |
| Kylkikulma | 60 astetta |
| Tuotetyyppi | Vaihtoterä kierteityssorvaukseen |
| Paksuus | 3,6 mm |
| Käyttö | Oikea |
| Kääntöteräpalaprofiili | Täysprofiili |
| Kierteen nousu | 2 mm |
| Käyttö sisällä/ulkona | ulkona |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Kierretyyppi | M; MF |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G2707362 |
|---|---|
| EAN | 4045197982261 |