Täysprofiiliterä 60° ulkopuolinen oikea HBF20 1,5 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Täysin sintrattu.
Käyttötiedot
N
150
N
220
P
120
P
120
P
120
H
35
P
85
P
75
M
60
M
60
S
40
N
130
K
110
Tekniset tiedot
| Vaihtoteräpalakoko l | 16 mm |
|---|---|
| Toleranssiluokka | DIN 13 6H |
| Laatu/tyyppi | HBF20 |
| Kierretyyppi | M; MF |
| Kylkikulma | 60 astetta |
| Tuotetyyppi | Vaihtoterä kierteensorvaukseen |
| Paksuus | 3.68 mm |
| Kierteen nousu | 1,5 mm |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Kierretyyppi | M; MF |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G2719701,5 |
|---|---|
| EAN | 4062406592929 |