Täysprofiiliterä 60° ulkokierre oikea HB7020 4,5 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Täysprofiiliterä 60° ulkokierteille DIN/ISO R 262 (DIN 13) -standardin mukaan, toleranssiluokka 6g.
Käyttötiedot
N
180
N
200
P
160
P
160
P
120
H
30
P
90
P
70
M
90
M
90
S
50
N
120
K
120
Tekniset tiedot
| Vaihtoteräpalakoko l | 22 mm |
|---|---|
| Toleranssiluokka | DIN 13 6g |
| Laatu/tyyppi | HB7020 |
| Kierretyyppi | M; M-LH; MF; MF-LH |
| Kylkikulma | 60 astetta |
| Tuotetyyppi | Kääntöterä kierresorvaukseen |
| Paksuus | 4.76 mm |
| Käyttö | Oikea |
| Kääntöteräpalaprofiili | Täysprofiili |
| Kierteen nousu | 4.5 mm |
| Käyttö sisällä/ulkona | ulkoinen |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Kierretyyppi | M; M-LH; MF; MF-LH |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G2707124,5 |
|---|---|
| EAN | 4045197369581 |