Täysprofiiliterä 60° sisäpuolinen oikea HB7010 2 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Täysprofiiliterä 60° sisäkierteille DIN/ISO R 262 (DIN 13) -standardin mukaan, toleranssiluokka 6H.
Käyttötiedot
N
180
N
250
P
150
P
150
P
130
H
40
P
100
P
90
M
100
M
100
S
50
N
150
K
130
Tekniset tiedot
| Vaihtoteräpalakoko l | 11 mm |
|---|---|
| Toleranssiluokka | DIN 13 6H |
| Laatu/tyyppi | HB7010 |
| Kierretyyppi | M; M-LH; MF; MF-LH |
| Kylkikulma | 60 astetta |
| Tuotetyyppi | Kierresorvauksen teräpala |
| Paksuus | 3.17 mm |
| Käyttö | Oikea |
| Kääntöteräpalaprofiili | Täysprofiili |
| Kierteen nousu | 2 mm |
| Käyttö sisällä/ulkona | sisäinen |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Kierretyyppi | M; M-LH; MF; MF-LH |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G2707522 |
|---|---|
| EAN | 4045197369901 |