Täysprofiiliterä 60° ulkokierre oikea 2 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Täysprofiiliterä 60° ulkokierteille DIN/ISO R 262 (DIN 13) toleranssiluokka 6g.
Käyttötiedot
M
120
M
120
S
60
Tekniset tiedot
| Vaihtoteräpalakoko l | 16 mm |
|---|---|
| Toleranssiluokka | DIN 13 6g |
| Laatu/tyyppi | HB7125 |
| Kierretyyppi | M; M-LH; MF; MF-LH |
| Kylkikulma | 60 astetta |
| Tuotetyyppi | Kääntöterä kierteityssorvaukseen |
| Paksuus | 3.6 mm |
| Käyttö | Oikea |
| Kääntöteräpalaprofiili | Täysprofiili |
| Kierteen nousu | 2 mm |
| Käyttö sisällä/ulkona | ulkoinen |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Kierretyyppi | M; M-LH; MF; MF-LH |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G2707042 |
|---|---|
| EAN | 4045197453082 |