Täysprofiiliterä 60° ulkopuolinen oikea HB7010 14
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Täysprofiiliterä 60° ulkopuolinen oikea HB7010Käyttötiedot
N
180
N
250
P
150
P
150
P
130
H
40
P
100
P
90
M
100
M
100
S
50
N
150
K
130
Tekniset tiedot
| Vaihtoteräpalakoko l | 16 mm |
|---|---|
| Laatu/tyyppi | HB7010 |
| Kierretyyppi | UN; UN-LH; UNC; UNC-LH; UNF; UNF-LH; UNEF; UNEF-LH; UNS; UNS-LH |
| Kylkikulma | 60 astetta |
| Tuotetyyppi | Kierresorvauksen vaihtoterät |
| Paksuus | 3.6 mm |
| Käyttö | Oikea |
| Kääntöteräpalaprofiili | Täysprofiili |
| Kierteen nousu | 14 mm |
| Käyttö sisällä/ulkona | ulkopuolinen |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Kierteitä/tuuma | 14 |
| Kierretyyppi | UN; UN-LH; UNC; UNC-LH; UNF; UNF-LH; UNEF; UNEF-LH; UNS; UNS-LH |
| Leikkausmateriaali | KM |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G27090014 |
|---|---|
| EAN | 4045197872005 |