Täysprofiilinen kierreterä 55°, ulkokierre, oikea, HBX820
!
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Täysprofiilinen kierreterä 55°, ulkokierre, oikea, HBX820Käyttötiedot
N
150
N
220
P
130
P
130
P
110
H
35
P
85
P
75
M
85
M
85
S
40
N
130
K
110
Tekniset tiedot
| Vaihtoteräpalakoko l | 16 mm |
|---|---|
| Laatu/tyyppi | HBX820 |
| Kierretyyppi | BSP; BSW; G |
| Kylkikulma | 55 astetta |
| Tuotetyyppi | Kierresorvauksen teräpalat |
| Paksuus | 3.6 mm |
| Käyttö | Oikea |
| Kääntöteräpalaprofiili | Täysprofiili |
| Kierteen nousu | 14 mm |
| Käyttö sisällä/ulkona | ulkoinen |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Kierretyyppi | BSP; BSW; G |
| Kierrosta tuumaa kohti | 14 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 270807 |
|---|---|
| EAN | 4045197982568 |