Täysprofiiliterä 55° ulkoinen oikea HBF20
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Täyssintrattu.
Käyttötiedot
N
150
N
220
P
120
P
120
P
120
H
35
P
85
P
75
M
60
M
60
S
40
N
130
K
110
Tekniset tiedot
| Vaihtoteräpalakoko l | 16 mm |
|---|---|
| Laatu/tyyppi | HBF20 |
| Kierretyyppi | BSP; BSW; G |
| Kylkikulma | 55 astetta |
| Tuotetyyppi | Käännettävät vaihtoterät kierteityssorvaukseen |
| Paksuus | 3.68 mm |
| Kierteen nousu | 14 mm |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Kierretyyppi | BSP; BSW; G |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 271978 |
|---|---|
| EAN | 4062406593032 |