Täysprofiiliterä 30° ulkoinen oikea 4
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Täysprofiiliterä 30° ulkoinen oikea HB7125Käyttötiedot
M
120
M
120
S
60
Tekniset tiedot
| Vaihtoteräpalakoko l | 22 mm |
|---|---|
| Laatu/tyyppi | HB7125 |
| Kierretyyppi | RD |
| Tuotetyyppi | Teräpala kierteensorvaukseen |
| Paksuus | 4.76 mm |
| Kylkikulma, pyöreä | 30 astetta |
| Kierrestandardi | DIN 405 |
| Käyttö | Oikea |
| Kääntöteräpalaprofiili | Täysprofiili |
| Kierteen nousu | 4 mm |
| Käyttö sisällä/ulkona | ulkopuolinen |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Kierteitä/tuuma | 4 |
| Kierretyyppi | RD |
| Leikkausmateriaali | KM |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G2709644 |
|---|---|
| EAN | 4045197929419 |