Puoliprofiiliterä 30° ulkoinen oikea HB7010
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Puoliprofiiliterä 30° ulkoinen oikea HB7010Käyttötiedot
N
180
N
250
P
150
P
150
P
130
H
40
P
100
P
90
M
100
M
100
S
50
N
150
K
130
Tekniset tiedot
| Vaihtoteräpalakoko l | 22 mm |
|---|---|
| Toleranssiluokka | DIN 103 7e |
| Laatu/tyyppi | HB7010 |
| Kierretyyppi | TR; TR-LH |
| Kylkikulma | 30 astetta |
| Tuotetyyppi | Teräpala kierteityssorvaukseen |
| Paksuus | 4,76 mm |
| Käyttö | Oikea |
| Kääntöteräpalaprofiili | Puoliprofiili |
| Kierteen nousu | 4 mm |
| Käyttö sisällä/ulkona | ulkopuolinen |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Kierretyyppi | TR; TR-LH |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 270853 |
|---|---|
| EAN | 4045197368232 |