Osaprofiiliterä 60° ulkokierteelle, oikea, 0,5–1,5 mm 0,5-1,5 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Osaprofiiliterä 60° ulkokierteelle.
Käyttötiedot
N
180
N
250
P
150
P
150
P
130
H
40
P
100
P
90
M
100
M
100
S
50
N
150
K
130
Tekniset tiedot
| Vaihtoteräpalakoko l | 11 mm |
|---|---|
| Toleranssiluokka | DIN 13 6g |
| Laatu/tyyppi | HB7010 |
| Kierretyyppi | M; M-LH; MF; MF-LH |
| Kylkikulma | 60 astetta |
| Tuotetyyppi | Teräpalat kierteityssorvaukseen |
| Paksuus | 3.17 mm |
| Käyttö | Oikea |
| Kääntöteräpalaprofiili | Osaprofiili |
| Kierteen nousu | 0.5 mm |
| Suurin kierteen nousu | 1.5 mm |
| Käyttö sisällä/ulkona | ulkopuolinen |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Kierretyyppi | M; M-LH; MF; MF-LH |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G2707380,5-1,5 |
|---|---|
| EAN | 4045197926067 |