JTTR3010F TH10 JTTR3010F SH725
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6737192
- Varastotilanne
- 30kpl Varastossa
Tuotekuvaus
Merkinnässä mukana oleva "F" tarkoittaa terävää särmää.Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Threading Regular Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Kääntöterät | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Teräs | Ruostumaton teräs | Valurauta | Superseokset / titaani | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | SH725 |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.0039" |
| Teräpalan paksuus (S) | 1/8" |
| Kierteen nousun maksimi (TPX) | 1 mm |
| Kierteen nousun vähimmäisarvo (TPN) | 0,5 mm |
| Pakkauspaino | 0.1213 |
| Tuotetyyppi | Kääntöterät kierteitykseen |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Materiaalille (värirengas) | sininen |
| Laatu/tyyppi | SH725 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6737192 |
|---|---|
| EAN | 4543885764514 |
| Valmistajan tuotenumero | 6737192 |