Kierteitysterät 16IR8RAPI T313V
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6859886
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
CB: lastunmurtajallaTekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Threading Regular Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Vaihtoterät | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | T313V |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.0169" |
| Kierteitä tuumaa kohti (TPI) | 8 Threads |
| Pakkauspaino | 0.075 |
| Tuotetyyppi | Kierteitysterät |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Kierteitä per tuuma | 8 kierrettä |
| Pinnoite | TiCN+Al2O3+TiN |
| Laatu/tyyppi | T313V |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6859886 |
|---|---|
| EAN | 4543885598867 |
| Valmistajan tuotenumero | 6859886 |