Kierteityksen vaihtoterät 16IR15ISO TH10
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6859769
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
B: Lastunmurtajalla (perusvalinta) M: LastunmurtajallaTekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Threading Regular Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Kääntöteräpalat | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Valurauta | Kovat materiaalit | Alumiini / Ei-rautametallit | Superseokset / titaani | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | TH10 |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.0043" |
| Kierteen nousu (TP) | 1.5 mm |
| Pakkauspaino | 0.0838 |
| Tuotetyyppi | Kierteityksen vaihtoterät |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Kierteen nousu | 1.5 mm |
| Materiaalille (värirengas) | punainen |
| Laatu/tyyppi | TH10 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6859769 |
|---|---|
| EAN | 4543885597693 |
| Valmistajan tuotenumero | 6859769 |