Kierteenjyrsinnän kääntöterät 16ERG60-M NS9530
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6739471
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
LASTUNMURTAJALLAB: lastunmurtajalla (perusvalinta) M: lastunmurtajalla
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Threading Regular Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Vaihtoteräpalat | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Teräs | Ruostumaton teräs | Valurauta | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | NS9530 |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.0087" |
| Kierteen nousun maksimi (TPX) | 3 mm |
| Kierteen nousun vähimmäisarvo (TPN) | 1.75 mm |
| Kierteitä tuumalla, enimmäismäärä (TPIX) | 14 kierrettä |
| Kierteitä per tuuma, minimi (TPIN) | 8 kierrettä |
| Pakkauspaino | 0.0463 |
| Tuotetyyppi | Kierteenjyrsinnän kääntöterät |
| Leikkausmateriaali | Cermet |
| Materiaalille (värirengas) | sininen |
| Laatu/tyyppi | NS9530 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6739471 |
|---|---|
| EAN | 4543885766983 |
| Valmistajan tuotenumero | 6739471 |