Kierteitysvaihtoteräpalat 16ERG55 AH8015 16ERAG55 AH725
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6859698
- Varastotilanne
- 70kpl Varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Threading Regular Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Teräpalat | |
| Mittayksikkö | tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Teräs | Ruostumaton teräs | Valurauta | Kovat materiaalit | Alumiini / ei-rautametallit | Superseokset / titaani | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | AH725 |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.0027" |
| Kierteen nousun maksimi (TPX) | 3 mm |
| Kierteen nousun vähimmäisarvo (TPN) | 0.5 mm |
| Kierteitä tuumalla, enimmäismäärä (TPIX) | 48 kierrettä |
| Kierteitä per tuuma, minimi (TPIN) | 8 kierrettä |
| Pakkauspaino | 0.0705 |
| Tuotetyyppi | Kierteitysvaihtoteräpalat |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Materiaalille (värirengas) | vihreä |
| Pinnoite | TiAlN |
| Laatu/tyyppi | AH725 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6859698 |
|---|---|
| EAN | 4543885596986 |
| Valmistajan tuotenumero | 6859698 |