Kääntöterä kierteitykseen 16ER05ISO TH10
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6800179
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
B: lastunmurtajalla (perusvalinta) M: lastunmurtajallaTekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Threading Regular Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Teräpalat | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Valurauta | Kovat materiaalit | Alumiini / Ei-rautametallit | Superseokset / Titaani | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | TH10 |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.0024" |
| Kierteen nousu (TP) | 0.5 mm |
| Pakkauspaino | 0.0816 |
| Tuotetyyppi | Kääntöterä kierteitykseen |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Kierteen nousu | 0,5 mm |
| Materiaalille (värirengas) | punainen |
| Laatu/tyyppi | TH10 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6800179 |
|---|---|
| EAN | 4543885001794 |
| Valmistajan tuotenumero | 6800179 |