Kierteityksen vaihtoteräpalat 16ER05ISO-M NS9530
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6739472
- Varastotilanne
- 10kpl Varastossa
Tuotekuvaus
SÄRÖNTAITTAJALLAB: lastunmurtajalla (perusvalinta) M: lastunmurtajalla
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Threading Regular Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Vaihtoteräpalat | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Teräs | Ruostumaton teräs | Valurauta | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | NS9530 |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.0024" |
| Kierteen nousu (TP) | 0.5 mm |
| Pakkauspaino | 0.0507 |
| Tuotetyyppi | Kierteityksen vaihtoteräpalat |
| Leikkausmateriaali | kermetti |
| Kierteen nousu | 0.5 mm |
| Materiaalille (värirengas) | sininen |
| Laatu/tyyppi | NS9530 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6739472 |
|---|---|
| EAN | 4543885766990 |
| Valmistajan tuotenumero | 6739472 |