Kierresorvauksen vaihtoterät 16EL20ISO AH8015
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6911907
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
B: lastunmurtajalla (perusvalinta) M: lastunmurtajallaTekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Threading Regular Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Vaihtoteräpalat | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Teräs | Ruostumaton teräs | Valurauta | Kovat materiaalit | Alumiini / ei-rautametallit | Superseokset / titaani | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | AH8015 |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.0098" |
| Kierteen nousu (TP) | 2 mm |
| Pakkauspaino | 0 |
| Tuotetyyppi | Kierresorvauksen vaihtoterät |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Kierteen nousu | 2 mm |
| Materiaalille (värirengas) | vihreä |
| Pinnoite | TiAlN |
| Laatu/tyyppi | AH8015 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6911907 |
|---|---|
| EAN | 4543885893528 |
| Valmistajan tuotenumero | 6911907 |