Kääntöterä kierteitykseen 16EL15ISO AH8015
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6911905
- Varastotilanne
- 290kpl Varastossa
Tuotekuvaus
B: lastunmurtajalla (perusvalinta) M: lastunmurtajallaTekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Threading Regular Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Teräpalat | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Teräs | Ruostumaton teräs | Valurauta | Kovat materiaalit | Alumiini / Ei-rautametallit | Superseokset / Titaani | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | AH8015 |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.0075" |
| Kierteen nousu (TP) | 1.5 mm |
| Pakkauspaino | 0 |
| Tuotetyyppi | Kääntöterä kierteitykseen |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Kierteen nousu | 1,5 mm |
| Materiaalille (värirengas) | vihreä |
| Pinnoite | TiAlN |
| Laatu/tyyppi | AH8015 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6911905 |
|---|---|
| EAN | 4543885893504 |
| Valmistajan tuotenumero | 6911905 |