MTVNR-3232M5 MTVNR-3232M5
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU2476544
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tekniset tiedot
| Yksikkö | M |
|---|---|
| Sovellus | | Ulkokierteitys | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Pään pituus (LH) | 39 mm |
| Kokonaispituus (OAL) | 178 mm |
| Varren korkeus (H) | 32 mm |
| Varren leveys (B) | 32 mm |
| Pakkauspaino | 1.42 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU2476544 |
|---|---|
| EAN | 4543885661578 |
| Valmistajan tuotenumero | 2476544 |