Teränpidin, oikea 20/16 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Toimitussisältö
Aluslevyllä 1,5°
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
|---|---|
| Käyttö | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Aluslevyn kiinnitysruuvi | 279824 1 |
| Aluslevy 1,5° | 272600 1,5 |
| Kiristysruuvi kierreterälle | 279810 2 |
| Vaihtoterän koko | 16 mm |
| Varren koko | 20 mm |
| Pään pituus l1 | 30 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 20 mm |
| Kokonaispituus l | 128 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G27200120/16 |
|---|---|
| EAN | 4045197429681 |