Teränpidin kiinteällä kallistuskulmalla 1,5° oikea 8/11 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Teränpidin kiinteällä kallistuskulmalla 1,5° oikeaTekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
|---|---|
| Käyttö | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Kiristysruuvi kierreterälle | 279810 4 |
| Vaihtoterän koko | 11 mm |
| Varren koko | 8 mm |
| Pään pituus l1 | 17.5 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 8 mm |
| Kokonaispituus l | 136.4 mm |
| Kallistuskulma | 1.5 astetta |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G2719958/11 |
|---|---|
| EAN | 4045197954589 |