Teränpidin kiinteällä kallistuskulmalla 1,5° oikea 25/11 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Teränpidin kiinteällä kallistuskulmalla 1,5° oikeaTekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
|---|---|
| Käyttö | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Kiristysruuvi kierreterälle | 279810 4 |
| Vaihtoterän koko | 11 mm |
| Varren koko | 25 mm |
| Pään pituus l1 | 30 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 25 mm |
| Kokonaispituus l | 152 mm |
| Kallistuskulma | 1,5 astetta |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G27199525/11 |
|---|---|
| EAN | 4045197954732 |