JS254X-SXXL09 JS254X-SXXL09
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6746958
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
Pyöreävartinen pidin voi ottaa kierteitysterän (tyyppi JXTG12FR) tai katkaisuterän (tyypit JXPG06R ja 12R). Kun käytetään JX**06...-terää, ”WF” ja ”f2” ovat 2 mm lyhyemmät. Kiristysmomentti: suositeltu kiristysmomentti (Nm) kiinnitykseen.Tekniset tiedot
| Yksikkö | M |
|---|---|
| Sovellus | | Ulkokierteitys | Ulkopuolinen urasorvaus | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 25.4 mm |
| Pään pituus (LH) | 21 mm |
| Kokonaispituus (OAL) | 120 mm |
| Varren korkeus (H) | 24 mm |
| Varren leveys (B) | 24 mm |
| Pakkauspaino | 0.462 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6746958 |
|---|---|
| EAN | 4543885770317 |
| Valmistajan tuotenumero | 6746958 |