Ulkoiset ei-pyörivät kierteitystyökalut JS254X-SEL16
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6750219
- Varastotilanne
- 4kpl Varastossa
Tuotekuvaus
Oikeakätistä teräpalaa (**ER...) käytetään vasenkätisissä työkalunpitimissä (JS*** SEL...).Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | External Non-Rotating Threading Tools |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Ulkokierteitys | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 1" |
| Pään pituus (LH) | 4.724" |
| Kokonaispituus (OAL) | 1.181" |
| Varren korkeus (H) | 0.945" |
| Varren leveys (B) | 0.945" |
| Pakkauspaino | 0.9811 |
| Tuotetyyppi | Ulkoiset ei-pyörivät kierteitystyökalut |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6750219 |
|---|---|
| EAN | 4543885772366 |
| Valmistajan tuotenumero | 6750219 |