JS254X-SXXL09 JS22X-SXXL09
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6746956
- Varastotilanne
- 1kpl Varastossa
Tuotekuvaus
Pyöreävartinen pidin voi käyttää kierteitysinsertiä (JXTG12FR-tyyppi) tai katkaisuinsertiä (JXPG06R- ja 12R-tyypit). Kun käytetään JX**06...-insertiä, "WF" ja "f2" ovat 2 mm lyhyempiä. Vääntömomentti: suositeltu kiristysmomentti (Nm) kiinnitykselle.Tekniset tiedot
| Yksikkö | M |
|---|---|
| Sovellus | | Ulkokierteitys | Ulkoinen uransorvaus | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 22 mm |
| Pään pituus (LH) | 21 mm |
| Kokonaispituus (OAL) | 120 mm |
| Varren korkeus (H) | 21 mm |
| Varren leveys (B) | 21 mm |
| Pakkauspaino | 0.364 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6746956 |
|---|---|
| EAN | 4543885770294 |
| Valmistajan tuotenumero | 6746956 |