Ulkoiset ei-pyörivät kierteitystyökalut JS20G-SEL16
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6750215
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
Oikeanpuoleista teräpalaa (**ER...) käytetään vasemmanpuoleisissa teränpitimissä (JS*** SEL...).Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | External Non-Rotating Threading Tools |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Ulkokierteitys | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 0.787" |
| Pään pituus (LH) | 3.543" |
| Kokonaispituus (OAL) | 1.181" |
| Varren korkeus (H) | 0.748" |
| Varren leveys (B) | 0.748" |
| Pakkauspaino | 0.4828 |
| Tuotetyyppi | Ulkoiset ei-pyörivät kierteitystyökalut |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6750215 |
|---|---|
| EAN | 4543885772335 |
| Valmistajan tuotenumero | 6750215 |