GARANT Master Eco -puristinpidin leukapuristuksella Oikea 20/16 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Erittäin tehokas jäähdytys suoraan särmälle ja lisäksi vapaapinnan jäähdytys.
Toimitussisältö
Sis. aluslevyn 1,5°.
Huomautus
Jäähdytysnesteen siirto varren alapinnan pitkänomaisen reiän kautta yhdessä GARANT Master Eco -kiinnittimien nro 319006−319136 tai nro 317900 kanssa, kun varren pituus < 125 mm. Lisävarusteena liitäntämahdollisuus letkuliittimen (G 1/8 tuumaa) nro 269207 ja 269208 kautta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
|---|---|
| Käyttö | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Aluslevy 1,5° | 272600 1,5 |
| Vaihtoterän koko | 16 mm |
| Varren koko | 20 mm |
| Pään pituus l1 | 30 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 25 mm |
| Kokonaispituus l | 90 mm |
| Sarja | Master Eco; Master Eco; Master Eco |
| Sisäinen | kyllä; kyllä; kyllä |
| Puristin, ruuvi, O-rengas | 279835 3 |
| Ruuvi aluslevylle | 279824 1 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G27200420/16 |
|---|---|
| EAN | 4067263122678 |