GARANT Master Eco -puristinpidin ruuvipuristuksella, oikea 16/16 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Erittäin tehokas jäähdytys suoraan särmälle ja lisäjäähdytys vapaapinnalle.
Toimitussisältö
Välilevyllä 1,5°
Huomautus
Jäähdytysnesteen syöttö varren alapinnan pitkänomaisen reiän kautta yhdessä GARANT Master Eco -kiinnikkeiden nro 319006−319136 tai nro 317900 kanssa, kun varren pituus < 125 mm. Lisävarusteena liitäntämahdollisuus letkuliittimellä (G 1/8 tuumaa) nro 269207 ja 269208.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
|---|---|
| Käyttö | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Aluslevyn kiinnitysruuvi | 279824 1 |
| Aluslevy 1,5° | 272600 1,5 |
| Kiristysruuvi kierreterälle | 269023 3 |
| Vaihtoterän koko | 16 mm |
| Varren koko | 16 mm |
| Pään pituus l1 | 30 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 20 mm |
| Kokonaispituus l | 80 mm |
| Sarja | Master Eco; Master Eco; Master Eco |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G27199716/16 |
|---|---|
| EAN | 4062406734718 |