Ulkoiset ei-pyörivät kierteitystyökalut CER163DT
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6864425
- Varastotilanne
Tuotekuvaus
Huom.: CER/L-tyypin kiinnikesarja koostuu kiinnikkeestä ja kiinnitysruuvista. CER/L-tyypin aluslevysarja koostuu aluslevystä ja aluslevyruuvista. CER/L-tyypin vakioaluslevyjä voidaan käyttää sekä vasen- että oikeakätisissä työkalunpitimissä. Käytä jompaakumpaa puolta kätisyyden mukaan.Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | External Non-Rotating Threading Tools |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Ulkokierteitys | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Pään pituus (LH) | 1" |
| Kokonaispituus (OAL) | 6" |
| Varren korkeus (H) | 1" |
| Varren leveys (B) | 1" |
| Pakkauspaino | 1.7439 |
| Tuotetyyppi | Ulkoiset ei-pyörivät kierteitystyökalut |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6864425 |
|---|---|
| EAN | 4543885644250 |
| Valmistajan tuotenumero | 6864425 |